Anasayfa
Devam Eden Proje
Projenin Web Sayfası armamenta.com.tr

Mesken + Ticari

Kartal / İstanbul

21.475 m2

2 Blok

158 Daire

9 İşyeri

Arma Menta

Proje Hakkında

Kartal'da Soğanlık bölgesinde metroya 1 km mesafede Okkalar İnşaat güvencesiyle geliştirilen Kartal Arma Menta projesinin inşaatı Mayıs ayında başlamıştır. Arma Menta Kartal'da sadece 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Aile yaşamını ön planda tutan yönetim stratejisiyle ormana komşu proje olarak geliştirilen Arma Menta Kartal, Soğanlık bölgesinde ayrıcalıklı bir yaşam konsepti olmaya hazırlanıyor. 

 

2 Blok ve toplam 158 daireden oluşan Arma Menta Kartal'da market, eczane, kuaför, kuru temizleme, pastane gibi temel ihtiyaçları karşılayabilecek konspetlerin yer alacağı ticari alanların yanı sıra, açık havuz, fitness center, sauna, türk hamamı, buhar odası, giyinme odaları, pilates, step, yoga ve aerobik gibi derslerin yapılabileceği stüdyolar, içinde şöminesi, mutfağı, kapalı çocuk oyun alanı ve oturma alanlarının yer aldığı kış bahçesi konsepti ile geliştirilmiş etkinlik alanı, çocuk oyun parkı, yürüyüş ve koşu parkurları ve pergoleler yer alıyor. Aynı zamanda her daireye özel tahsis edilmiş kapalı otopark alanlarından asansörle dairelere ulaşım sağlanabiliyor.

 

Arma Menta Kartal konut projesinde 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile gözetilecek güvenlik sisteminden servis bekleme alanlarına kadar pek çok imkan sunuluyor.

 

Kartal Arma Menta projesinde 82m² ve 136m² arasında değişen farklı kat planı seçenekleri mevcut. Arma Menta Kartal projesinde iç mekanlar birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak dekore edilecek ve teslimleri Haziran 2019'da gerçekleşecektir.

Yapım Aşaması

%0

Arma Cadde

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%5

Arma Modern

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%5

Arma Menta

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%63

Arma Kent

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%100

Arma Park

Tamamlandı

Yapım Aşaması

%100

Arma Liva

Tamamlandı
Fiyatlar ve Kredi Hesaplama
Biz sizi arayalım! İletişim bilgilerinizi bırakın, Müşteri Temsilcilerimiz sizi hemen arasın.