Anasayfa
Devam Eden Proje

Mesken + Ticari

Maltepe / İSTANBUL

4.155 m2

1 Blok

32 Daire

Arma Modern

Proje Hakkında

Modern yaşamın adresi Arma Modern Maltepe’de Altayçeşme mahallesi Çamlık Sokak’ta yer almaktadır. Maltepe’nin merkezinde bulunan projemizde evinizden çıktığınızda ihtiyacınız olan her yere yürüme mesafesinde gitmenin özgürlüğünü tadacaksınız. Maltepe metro, özel hastaneler, devlet hastanesi, üniversiteler, ana okulları, kreşler ve de eşsiz Marmara denizi ile adalar size hiç bu kadar yakın olmamıştı. En büyük sahil bandına sahip olan Maltepe sahilinde çocuklarınız için aradığınız her şey var. Tabi sizin için de…

Ağaçların hala korunabildiği ender mahallelerden olan Altayçeşme mahallesinde konumlanan projemiz 1338  arsa alanı üzerine , toplamda 4.155 m² inşaat alanına sahiptir.

Ailenizi sizin kadar önemsediğimiz için binanızın kalitesi kadar komşularınıza da önem verdik. Yan daireniz en az sizin kadar özel olsun diye tek bloklu , 8 katlı  yapımızda  seçkin 32 daireye yer verdik.

 

Ferah yaşam alanlarımızla ister 95 m²  2+1 dairemizde, isterseniz de  105 m²  3+1 dairelerimizde konforun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kapalı ve açık otoparkımızda araçlarınız da sizin gibi güvende olacak.
 

Yapım Aşaması

%0

Arma Cadde

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%5

Arma Modern

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%5

Arma Menta

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%63

Arma Kent

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%100

Arma Park

Tamamlandı

Yapım Aşaması

%100

Arma Liva

Tamamlandı
Fiyatlar ve Kredi Hesaplama
Biz sizi arayalım! İletişim bilgilerinizi bırakın, Müşteri Temsilcilerimiz sizi hemen arasın.