444 OKKA (6552)

Hayallerinizi Bizimle Yaşayın

Arma Modern

Arma Modern

Modern yaşamın adresi Arma Modern Maltepe’de Altayçeşme mahallesi Çamlık Sokak’ta yer almaktadır. Maltepe’nin merkezinde bulunan projemizde evinizden çıktığınızda ihtiyacınız olan her yere yürüme mesafesinde gitmenin özgürlüğünü tadacaksınız. Maltepe metro, özel hastaneler, devlet hastanesi, üniversiteler, ana okulları, kreşler ve de eşsiz Marmara denizi ile adalar size hiç bu kadar yakın olmamıştı. En büyük sahil bandına sahip olan Maltepe sahilinde çocuklarınız için aradığınız her şey var. Tabi sizin için de…

Ağaçların hala korunabildiği ender mahallelerden olan Altayçeşme mahallesinde konumlanan projemiz 1338 m² arsa alanı üzerine , toplamda 4.155 m² inşaat alanına sahiptir.

Ailenizi sizin kadar önemsediğimiz için binanızın kalitesi kadar komşularınıza da önem verdik. Yan daireniz en az sizin kadar özel olsun diye tek bloklu , 8 katlı yapımızda seçkin 32 daireye yer verdik.

Ferah yaşam alanlarımızla ister 95 m² 2+1 dairemizde, isterseniz de 105 m² 3+1 dairelerimizde konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Kapalı ve açık otoparkımızda araçlarınız da sizin gibi güvende olacak.

Proje Detayları

Projenin Adı: Arma Modern
Proje Yeri: Maltepe / İSTANBUL
Proje Türü: Residence
Proje Teslim Tarihi: 2018

Bilgi Al