Anasayfa

Kurumsal

Değerlerimiz

MİSYON:

Yatırım yaptığı her noktada kalite, güven ve asgari bitirme süresini garanti eden, Türk halkının gereksinim duyduğu, sektörel anlamda her alanda kaliteyi en uygun fiyata ve en kısa zaman diliminde sunmak ve kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı, herkesin güven duyduğu bir şirket olarak hizmet vermektedir.

VİZYON:

İnsan hayatının değerini yükselten kullanım maksadına göre en verimli ve optimum çözümler sunarak projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Okkalar İnşaat A.Ş. olarak temel ve kalıcı amacımız müşterilerimizin kalite, fiyat ve zaman konularındaki taleplerini sürekli bir şekilde karşılayarak ulusal alanda rekabet eden bir şirket olmaktır. Bu amacımızı, çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine olanak sağlayarak, çalışanlarımız arasında grup çalışmaları yaparak, görevlerini verimli bir şekilde yapmalarını ve yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarını temin ederek saygı, sevgiye bağlı bir çalışma ortamı yaratarak bütün bunların beraberinde getireceği yaratıcılığımızı ve kararlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak kol kola emin adımlarla ileriki hedeflerimize yürümektir.

Yapım Aşaması

%0

Arma Cadde

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%5

Arma Modern

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%5

Arma Menta

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%63

Arma Kent

Devam Ediyor

Yapım Aşaması

%100

Arma Park

Tamamlandı

Yapım Aşaması

%100

Arma Liva

Tamamlandı
Fiyatlar ve Kredi Hesaplama
Biz sizi arayalım! İletişim bilgilerinizi bırakın, Müşteri Temsilcilerimiz sizi hemen arasın.